Avukat Arama

Sehire Göre Avukat Arama

Yurtdışında Türk Avukat Arama


*Yeni

 
  • Turk Telekom Borcu

    .


Turk Telekom Borcu

Merhaba hukuki.net yetkilileri Ben 2002 senesinin 10. ayında kendi üzerime bir sabit telefon hattı almıştım.Bir süre öğrenci olduğum için borçlarımı ödeyemedim ve hattım kapandı.Daha sonra burdan taşındım. Şu an ne kadar borcum var? icra takibi var mı? durum nedir bilmiyorum.. aşağıdaki sorularıma netlikle cevap verebilirseniz çok sevinirim... 1)Eğer İcra takibi başlatıldıysa bu durumu hangi şehirden ve hangi kurumdan öğrenebilirim.? 2)Eğer hakkımda icra takibi başlatıldıysa,işe başladıktan sonra (şu an çalışmıyorum) maaşıma haciz konulur mu? Konulursa yüzde kaçına konulur? 3)Borçlarım zaman aşımına uğrar mı? 4)Borcum Turk telekom satılmadan önceydi,acaba Türk telekom satıldıktan sonra kendilerine borçlu olanların borçlarını silme durumu varmıdır?

Cevap #1
1-telefonu aldıgınız şehirden
2-konur bildiğim kadarı ile4 de 1 i
3-hiç sanmam ugramaz
4-telekom el deiştirdi diye borçlar silinmesi olayı diye bi durum yok öyle olsa idi bi cok insan kurtulmuş olurdu alan kişide borcuyla aldı alacagıyla aldı telekomu

Cevap #2
Baska bir şehirden öğrenemem mi icra olup olmadığını.Şimdi ben kalkıp o şehire gidemem ki.. Başka bir yolu yok mu bunun? Bir de hangi kurumdan öğrenebilirim onu söylememişsiniz.

Cevap #3
tabiki telekomdan öğreneceksiniz

en yakın telekom a gidin size yardımcı olacaklardır tabi ödemek istiyorsanız

 

 

HukukEKSPER.com ve İnterneti çok daha hızlı kullanabilmeniz için  'u öneriyoruz.